LMERW330F4M70Q9L
MFR.Part #
LMERW330F4M70Q9L
JLCPCB Part #
C720290
Description
-55℃~+125℃ 250V 330mW 4.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS