LMERW250F5M10Q9L
MFR.Part #
LMERW250F5M10Q9L
JLCPCB Part #
C720005
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 5.1MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS