LMERW250F510KQ9L
MFR.Part #
LMERW250F510KQ9L
JLCPCB Part #
C720000
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS