LMERW250F4M70Q9L
MFR.Part #
LMERW250F4M70Q9L
JLCPCB Part #
C719998
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS