LCSR2512FR025Q9L
MFR.Part #
LCSR2512FR025Q9L
JLCPCB Part #
C520403
Description
20A 25mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS