LCSR2512FR015Q9L
MFR.Part #
LCSR2512FR015Q9L
JLCPCB Part #
C520400
Description
0.015Ω 20A 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS