LCSR2512FR002Q9L
MFR.Part #
LCSR2512FR002Q9L
JLCPCB Part #
C520390
Description
0.002Ω 20A 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS