HVLR5208J100KK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR5208J100KK9
JLCPCB Part #
C22399469
Package
插件,D9.5xL52mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 15kV 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL52mm Through Hole Resistors ROHS