HVLR3908G100MK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR3908G100MK9
JLCPCB Part #
C22399454
Package
Plugin,D9.5xL39mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 10kV 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D9.5xL39mm Through Hole Resistors ROHS