HVLR3908F100KK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR3908F100KK9
JLCPCB Part #
C2979368
Package
Plugin,D9.5xL39mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 10kV 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D9.5xL39mm Through Hole Resistors ROHS