HVLR2505J100MK9
MFR.Part #
HVLR2505J100MK9
JLCPCB Part #
C22399482
Package
Plugin,D6.5xL25.4mm
Description
-55℃~+175℃ 1.2W 100MΩ 5.5kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS