HVLR1905J100MK9
MFR.Part #
HVLR1905J100MK9
JLCPCB Part #
C22399481
Package
Plugin,D6.5xL19mm
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 1W 3.5kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS