HVLR1905G200MK9
MFR.Part #
HVLR1905G200MK9
JLCPCB Part #
C22399468
Package
Plugin,D6.5xL19mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 200MΩ 3.5kV Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D6.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS