HVLR1529F2M50K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR1529F2M50K9
JLCPCB Part #
C6638295
Package
Plugin,D9xL152mm
Description
-55℃~+175℃ 15W 2.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D9xL152mm Through Hole Resistors ROHS