HVLR1029F1K00K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HVLR1029F1K00K9
JLCPCB Part #
C19700242
Package
插件,D10.5xL102mm
Description
-55℃~+175℃ 10W 1kΩ 32kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D10.5xL102mm Through Hole Resistors ROHS