HPCR0805F1K10K9
MFR.Part #
HPCR0805F1K10K9
JLCPCB Part #
C365253
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS