HPCR0603F3K60K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HPCR0603F3K60K9
JLCPCB Part #
C365161
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 125mW 3.6kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS