EZFR0805Q4K50L9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
EZFR0805Q4K50L9
JLCPCB Part #
C49230679
Package
0805
Description
-65℃~+155℃ 200mW 4.5kΩ 45V Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS