EWWR0008J25R0T9
MFR.Part #
EWWR0008J25R0T9
JLCPCB Part #
C349034
Description
-55℃~+155℃ 25Ω 8W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL31.5mm Through Hole Resistors ROHS