EWWR0008J250RT9
MFR.Part #
EWWR0008J250RT9
JLCPCB Part #
C349033
Description
-55℃~+155℃ 250Ω 8W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL31.5mm Through Hole Resistors ROHS