EWWR0003J2R00T9
MFR.Part #
EWWR0003J2R00T9
JLCPCB Part #
C348865
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS