ETCR0603F3R30T9
MFR.Part #
ETCR0603F3R30T9
JLCPCB Part #
C365471
Description
100mW 3.3Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS