ETCR0603F2R70T9
MFR.Part #
ETCR0603F2R70T9
JLCPCB Part #
C365469
Description
100mW 2.7Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS