ECSR2512FR010Q9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
ECSR2512FR010Q9
JLCPCB Part #
C2849038
Package
2512
Description
10mΩ 15A 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS