ECSF2512FR050K9
MFR.Part #
ECSF2512FR050K9
JLCPCB Part #
C349179
Description
0.05mΩ 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS