APLR1000J50R0SE
MFR.Part #
APLR1000J50R0SE
JLCPCB Part #
C33543738
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 6W ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8.5xL52mm Through Hole Resistors ROHS