APLR1000J3K30SE
MFR.Part #
APLR1000J3K30SE
JLCPCB Part #
C33543741
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 6W ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8.5xL52mm Through Hole Resistors ROHS