APLR1000J10K0SE
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
APLR1000J10K0SE
JLCPCB Part #
C33543742
Package
Plugin,D8.5xL52mm
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 6W ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8.5xL52mm Through Hole Resistors ROHS