AECR2512F487KK9
MFR.Part #
AECR2512F487KK9
JLCPCB Part #
C2849034
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS