AECR2512F2R00S9
MFR.Part #
AECR2512F2R00S9
JLCPCB Part #
C2849033
Package
2512
Description
1W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS