AECR1206F1K80K9
MFR.Part #
AECR1206F1K80K9
JLCPCB Part #
C352131
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS