AECR1206F1K30K9
MFR.Part #
AECR1206F1K30K9
JLCPCB Part #
C352134
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS