AECR0805F51K0K9
MFR.Part #
AECR0805F51K0K9
JLCPCB Part #
C328403
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS