AECR0805F1K10K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
AECR0805F1K10K9
JLCPCB Part #
C352257
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS