AECR0805F110KK9
MFR.Part #
AECR0805F110KK9
JLCPCB Part #
C352278
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS