AECR0805F100KK9
MFR.Part #
AECR0805F100KK9
JLCPCB Part #
C328379
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS