AECR0603F680KK9
MFR.Part #
AECR0603F680KK9
JLCPCB Part #
C352299
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS