AECR0603F15R0K9
MFR.Part #
AECR0603F15R0K9
JLCPCB Part #
C352366
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS