AECR0402F360RK9
MFR.Part #
AECR0402F360RK9
JLCPCB Part #
C352433
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS