X9409WV24I-2.7
MFR.Part #
X9409WV24I-2.7
JLCPCB Part #
C6609484
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 10kΩ 1uA 2.7V~5.5V 4 64 I2C Linear ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-24 Digital Potentiometers