X9401WV24IZ-2.7
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9401WV24IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1539876
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 10kΩ 2.7V~5V 3uA 4 64 Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS