X9317UM8I-2.7
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9317UM8I-2.7
JLCPCB Part #
C6609478
Package
MSOP-8
Description
1 100 2.7V~5.5V 50kΩ ±20% ±300ppm/℃ MSOP-8 Digital Potentiometers