X9315WMIZ-2.7
MFR.Part #
X9315WMIZ-2.7
JLCPCB Part #
C6609476
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1 10kΩ 2.7V~5.5V 300ppm/℃ 32 5uA Linear SPI ±20% MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS