X9279TV14-2.7
MFR.Part #
X9279TV14-2.7
JLCPCB Part #
C17527029
Package
TSSOP-14
Description
0℃~+70℃ 1 2.7V~5.5V 256 5uA I2C ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-14 Digital Potentiometers