X9279TV14IZ-2.7T1
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9279TV14IZ-2.7T1
JLCPCB Part #
C7121685
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1 100kΩ 2.7V~5.5V 256 300ppm/℃ 5uA I2C Linear ±20% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS