X9258UV24IZ-2.7
MFR.Part #
X9258UV24IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1539775
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 256 4 50kΩ 5uA I2C Linear ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS