X9252YV24IZ-2.7
MFR.Part #
X9252YV24IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1539877
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 100uA 2.7V~5.5V 2.8kΩ 20ppm/℃ 256 4 I2C Linear ±20% TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS