X9252WV24IZ-2.7
MFR.Part #
X9252WV24IZ-2.7
JLCPCB Part #
C1539776
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 100uA 10kΩ 2.7V~5.5V 256 4 I2C Linear ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS