X9251TV24Z-2.7S2705
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9251TV24Z-2.7S2705
JLCPCB Part #
C17479393
Package
TSSOP-24
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 256 4 5uA SPI ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-24 Digital Potentiometers ROHS