X9250TS24Z-2.7
MFR.Part #
X9250TS24Z-2.7
JLCPCB Part #
C1539880
Package
SOIC-24-300mil
Description
0℃~+70℃ 100kΩ 2.7V~5.5V 256 4 5uA Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ SOIC-24-300mil Digital Potentiometers ROHS